[vc_row css=”.vc_custom_1657288199368{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column][ts_single_image img_id=”17808″][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1657288882913{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column width=”1/2″][ts_heading size=”2″ alignment=”heading-left” text=”Motorunuz için vitaminler”][vc_column_text]

Katkı maddeleri arabanız için vitaminlerdir. Onlarsız çalışmayacak. Sabit yağlama ve sıcaklık direnci için temizlik ve korozyon koruması sağlarlar. Günümüz motorlarının gereksinimlerini karşılamaya artık yaklaşmayan basit mineral motor yağları bile %15’e kadar katkı maddesidir. Tam sentetik motor yağları gibi modern yağlar bile %30’a kadardır.

Henüz bilmiyor olabilirsiniz, arabanıza her yakıt doldurduğunuzda, katkı maddeleri eklersiniz. Modern yakıtlar için, örneğin benzinin vuruntu direncini artırmak veya dizeli sıfırın altındaki sıcaklıklara daha az duyarlı hale getirmek için katkı maddeleri ile paketlenir.

LIQUI MOLY katkı maddeleri ile motorunuzu korur, yakıt tüketiminizi azaltır ve nakitten tasarruf edersiniz. Yağ katkılarımız motoru içten temizler, sürtünmeyi ve aşınmayı en aza indirir, yağ tüketimini azaltır ve korozyona karşı korur. Hem benzinli hem de dizel motorlar için uygundurlar ve aracınızın motorunun orijinal performansını yeniden yaratmaya yardımcı olurlar.

Benzin ve dizel yakıt katkılarımız tüm yakıt sistemini temiz tutar ve optimum yanma ve sıkıştırmayı garanti eder.

Tüm katkı maddelerinin ortak bir faydası vardır: Tüm motor ve yakıt sisteminin temizlenmesine ve bakımına yardımcı olurlar. Ayrıca motorun ömrünün uzamasına ve yakıt tüketimini azaltmaya yardımcı olurlar. Bu, katkı maddelerinin kullanımının sadece fayda sağlamadığı anlamına gelir.

[/vc_column_text][ts_button link=”https://otovitamin.com/urun-kategori/katiklar/” target=”_blank” add_icon=”0″ alignment=”ts-alignleft”]Satın Al[/ts_button][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”17807″ img_size=”900×900″ css=”.vc_custom_1657288717785{margin-bottom: 30px !important;}”][/vc_column][/vc_row]