Aramak

LIQUI MOLY ile sürüşü hızlandıran her şey daha temiz

Cildiniz kuruyup çatladığında kremi sürdüğünüz gibi, aracınızın dış kısmına da özen göstermelisiniz. Veya daha da iyisi: İlk etapta olmamasını sağlamak için doğru önleyici tedbirleri alın. Tıpkı insan cildinde olduğu gibi, boya, jant ve diğer parçaların düzenli bakımı sadece daha iyi bir görünüm değil, aynı zamanda kalıcı sağlık ve dolayısıyla aracınızın değerini koruma anlamına gelir.

LIQUI MOLY, size araç dışı için çok çeşitli temizlik ve bakım ürünleri sunar. Örneğin, cila, cila ve şampuan. Deri balzamımızın yanı sıra döşeme ve plastik temizleyicilerimiz, aracınızı hızla yoluna sokmak için en iyi şekilde çalışır.

Araç bakımı alanındaki uzmanlığımızın bir başka kanıtı: 07/2021 sayısında Plastik Derin İşlemimizi şiddetle tavsiye edilen olarak değerlendiren AUTO Zeitung ticaret dergisinin mührü. Sprey başlığı, iyi dozajı ve eşit uygulaması nedeniyle övüldü. Ek olarak, parlaklık birkaç gün sürer ve otomobilin iç kısmına neredeyse yeni kadar iyi, daha kaliteli bir görünüm kazandırır. Kauçuk parçalar da ürünle işlenebilir. Etkili renk tazeliği az çabayla elde edilir. Ayrıca Plastic Deep Treatment çok hoş bir kokuya sahiptir.

Satın Al
csm_R8_012_1140x770px_pflege-neu.jpg_eb27adc24f
Başa Dön
Ürün sepetinize eklendi